جنجال آفرینی دوباره نرگس محمدی در زرین دشت

دسته بندی : اخبار هنرمندان

 جنجال آفرینی دوباره نرگس محمدی در زرین دشت

نرگس محمدی,جنجال نرگس محمدی,چادر,زرین دشت

نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش که بعد از جام جهانی و حاشیه آن مدتی را در سکوت خبری بود و فقط در یک پست شخصی در اینستاگرام خبر ممنوع التصویر شدنش را تکذیب کرده بود این بار با حضور در مراسمی در زرین دشت استان فارس دچار حاشیه شد.

نرگس محمدی و اتفاقات جشن غدیر شهرستان زرین دشت

نرگس محمدی که به عنوان یکی از مدعوین مراسم عید غدیر در شهر حاجی آباد مرکز زرین دشت استان فارس، شرکت کرده بود حاضر به حضور بر روی سن با پوشش چادر نشد و این اتفاق منجر به هم ریختن سالن توسط حاضران شد . به گزارش ستاره نیوز، در هفته ای که گذشت مراسم جشن عید غدیر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زرین دشت فارس به اغتشاش کشیده شد. این مراسم که سه شنبه با بلیط فروشی و استقبال گسترده مردم در سالن ورزشی ۲۲ بهمن حاجی آباد  برگزار شد به علت تناقض محتوای برنامه با بیلبوردهای تبلیغاتی به اغتشاش کشیده شد.در بیلبورد های تبلیغاتی این مراسم که در سطح شهر نصب شده بود ذکر شده بود که برنامه با حضور نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش برگزار خواهد شد اما اتفاقاتی افتاد که علیرغم حضور این بازیگر در سالن وی به روی سن نرفت.

نرگس محمدی,جنجال نرگس محمدی,چادر,زرین دشت

در ابتدای مراسم یکی از مسئولان زرین دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام می دارد که خانم نرگس محمدی امشب با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهند آمد. پس از اطلاع یافتن نرگس محمدی از این سخنان وی ابراز می دارد که حجاب وی کامل است و به هیچ وجه با چادر به روی سن نخواهد رفت. اصرار بیش از حد برگزار کنندگان نیز تاثیری در تصمیم وی نمی گذارد و این مساله باعث قهر این بازیگر از سالن می شود.جمعیت زیاد  حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیط تهیه کرده بودند وقتی که متوجه می شوند قرار نیست وی به روی سن بیاید شروع به اعتراض می کنند که در این بین اعتراضات به اغتشاش، زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن می شود.

توضیحات نرگس محمدی در مورد اتفاقات زرین دشت

نرگس محمدی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اعلام اینکه کنسل شدن مراسم جشن عید غدیر در شهرستان زرین دشت استان فارس به او مربوط نمی‌شود، گفت: مسئولان وظیفه‌شان است که به مردمشان احترام بگذارند؛ آنها ضمن اینکه به همه ما بی‌احترامی کردند، به مردم شهرشان هم بی‌احترامی کردند.نرگس محمدی با اشاره به گفته‌های امام جمعه زرین‌دشت که مطرح کرده بود، در پایان برنامه نرگس محمدی با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهد آمد، گفت: دقیقا همین طور بود؛ امام جمعه زرین‌ دشت از من خواست تا با چادر به روی صحنه بروم، در حالی که من چادری نبودم اما حجاب مناسب خود را داشتم.محمدی اظهار کرد: قرار نیست هر کسی که نقش یک زن چادری را ایفا می‌کند، خودش نیز چادری باشد. اگر این‌گونه باشد از این به بعد اگر نقش قاتلی را بازی کنم، پس باید قاتل باشم.وی درباره اعتراض‌های مردم در این مراسم و رفتار های فیزیکی که در آن جا به بر هم خوردن مراسم منتهی شده بود، مطرح کرد: من در آنجا بودم؛ مردم به خاطر این اتفاقات کاملا حق داشتند، به خاطر اینکه هزینه کرده‌ بودند.

نرگس محمدی,جنجال نرگس محمدی,چادر,زرین دشت

 اعتراض و اغتشاش به دلیل عدم حضور نرگس محمدی در یک مراسم

نرگس محمدی,جنجال نرگس محمدی,چادر,زرین دشت

به هم ریختن مراسم جشن عید غدیر در زرین دشت بخاطر نرگس محمدی

تاکنون ۵ نظر ثبت شده است.

کلیه حقوق برای تازه نو محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Templates By Amazing.iR © 2016

website stats