داستان سریال سنگ پا شبکه یک برای پخش در ماه رمضان ۹۵ + عکس

دسته بندی : تلویزیون

داستان سریال سنگ پا شبکه یک برای پخش در ماه رمضان ۹۵ + عکس

محسن تنابنده,سریال سنگ پا ,سریال شبکه یک ماه رمضان 95

ساخت سریال های مناسبتی دیگر به امری بدیهی برای صدا وسیما تبدیل شده است و مخاطبین رسانه ملی در مناسبت های گوناگون نظیر عید نوروز ، ماه محرم ، دهه فجر و ماه رمضان به انتظار پخش سریال های مناسبتی جدید می نشیدند.

در تازه ترین اخباری که از سریال های مناسبتی منتشر شده است محسن تنابنده نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون که در ماه رمضان ۹۴ با سریال پایتخت ۴ از شبکه اول سیما در قاب تلویزیون حضور داشت در پستی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده است از ساخت سریال سنگ پا برای ماه رمضان ۹۵ پرده برداشت خبری که هنوز جزئیات دقیقی از آن اعلام نشده است.

پست اینستاگرام محسن تنابنده درباره سریال سنگ پا

محسن تنابنده با انتشار عکس زیر نوشت :

“سنگ پا” ماه رمضون آینده منتظر سریال بامزه ما باشید،،،، لحظاتی خوش امسال ماه رمضون با سریال “سنگ پا”

سریال ماه رمضان 95,سریال سنگ پا,سریال شبکه ماه رمضان 95

پست هومن حاجی عبداللهی درباره سریال

هومن حاجی عبداللهی مجری و بازیگر تلویزیون که در سریال پایتخت با محسن تنابنده همبازی بوده است در پستی که در اینستاگرام منتشر کرد نوشت :

سنگ پا
سریال کمدی سنگ پا
اثری متفاوت از بروبچه های پایتخت
ماه مبارک رمضان
منتظر ما باشید
انشاءالله

سریال ماه رمضان 95,سریال سنگ پا,سریال شبکه ماه رمضان 95

داستان سریال سنگ پا

الهام غفوری تهیه کننده سریال در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس اعلام کرده است که صحبت هایی در زمینه ساخت این سریال با شبکه اول انجام شده و منتظر مقدمات تولید آن هستیم. سریال سنگ پا به کارگردانی سیروس مقدم ساخته می شود و اسم آن در آینده تغییر خواهد کرد.

داستان سریال توسط محسن تنابنده طراحی و خشایار الوند در حال نگارش آن است و غفوری درباره مضمون آن می گوید مانند کارهای پیشین سیروس مقدم یک موضوع اجتماعی که برشی از زندگی است به تصویر کشیده می شود که لبخندی هم به گوشه لب مخاطب خواهند نشاند.

جزئیات دقیق سریال سنگ پا ماه رمضان ۹۵

به محض انتشار جدیدترین اخبار از بازیگران سریال سنگ پا و جزئیاتی در مورد داستان سریال سنگ پا این مطلب به روز رسانی می گردد با ما همراه شوید .

سریال سنگ پا

کلیه حقوق برای تازه نو محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Templates By Amazing.iR © 2016

website stats