حضور سحر قریشی در سریال علی البدل کنسل شد + جزئیات

دسته بندی : اخبار هنرمندان

حضور سحر قریشی در سریال علی البدل کنسل شد + جزئیات

سریال علی البدل,داستان سریال علی البدل,بازیگران سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدل

پس از آن که سیروس مقدم خبر از ساخت سریال علی البدل را برای ماه رمضان ۹۵ را داد اسامی از بزیگران این سریال منتشر شد که در میان آنها اسم سحر قریشی به چشم می خورد و زمزمه هایی در رسانه ها شکل گرفت که پس از بازگشت تعداد زیادی از ممنوع التصویران صدا و سیما به تلویزیون ماه این بار قرعه به نام سحر قریشی افتاده است که در ماه رمضان ۹۵ با سریال شبکه یک بار دیگر به تلویزیون بازگردد. اما الهام غفوری تهیه کننده سریال علی البدل حرف های جالبی در مصاحبه با خبرگزاری ها زده است !

سحر قریشی در سریال علی البدل حضور دارد یا ندارد ؟

الهام غفوری در پاسخ به این سوال گفته است که سحر قریشی در این سریال حضور ندارد و ما با هیچ یک از بازیگران سریال هنوز به طور قطعی قرارداد نبسته ایم و با محسن تابنده رایزنی هایی کرده ایم که در ترکیب بازیگران تغییراتی را ایجاد نماییم و بازیگران قطعی سریال علی البدل هنوز مشخص نشده اند

سریال علی البدل به پخش در ماه رمضان می رسد ؟؟

سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم و طرحی از محسن تنابنده قرار است برای شبکه یک ساخته شود. اگر تصویربرداری این سریال به موقع انجام شود برای پخش در ماه مبارک رمضان در کنداکتور قرار می گیرد. علی اصغر پورمحمدی روز گذشته پنجم اردیبهشت ماه اعلام کرد که تنها شبکه یک و شبکه دو در ماه رمضان سریال دارند و هنوز هم این سریال ها به قطعیت نرسیده اند.

به گفته سیروس مقدم، «علی البدل» داستان آدم هایی است که حضور دارند اما حق رای ندارند و معمولا در نهادها و شوراها این اعضای علی البدل همیشه بوده اند.

کلیه حقوق برای تازه نو محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Templates By Amazing.iR © 2016

website stats