رنگ مد های پیشنهادی برای پاییز و زمستان ۲۰۱۵

دسته بندی : مدل لباس

 رنگ مد های پیشنهادی برای پاییز و زمستان ۲۰۱۵

رنگ سال,رنگ سال 2015

رنگ سال ۲۰۱۵

رنگ سال,رنگ سال 2015

امروزه تاثیر رنگ ها بر روح و روان آدمی بر هیچکس پوشیده نیست و علم روانشناسی به صراحت در مورد تاثیر رنگ ها صحبت می کند. بهره گیری از رنگ ها برای جذابیت محصولات امری متداول و برای فروش بیشتر همواره صورت می گیرد.اما چیزی که در این بین خود نمایی می کند انتخاب رنگ بر اساس ذائقه مردم در آن فصل و سال هست چیزی که از آن ما به عنوان رنگ سال یاد می کنیم همه ساله در ابتدای سال میلادی موسسه پنتون آمریکا رنگ سال رو انتخاب می کند و بر اساس آن شرکت های طراحی مد و لباس به تولید پوشاک و یا ست های مجلسی بر اساس رنگ سال می کنند.

رنگ سال,رنگ سال 2015

در کشور ما هم ایران این تاثیر انتخاب رنگ سال را در ابتدای نوروز و ماه های منتهی به آخر سال به وضوح در ویترین مغازه ها و سوالات مشتریان می توان دید. به طوری که در روز های ابتدای سال وقتی به دید و بازدید عید میروی می بینی که مثلا بیشتر زن های فامیل و آشنایان مانتو و روسری یک رنگ بر تن دارند هر چند که مدل های آنها متفاوت است ولی از نظر رنگ همه از فرمول رنگ سال استفاده کرده اند و آن رنگی که برای سال مد شده بوده است را انتخاب کرده اند. رنگ های پیشنهادی زیر رو هم برای خرید مدنظر داشته باشید

رنگ خردلی عسلی رنگی برای فصل برگریزان

تندترین و روشن‌ ترین رنگ مورد استفاده طراحان در مدل‌ های پاییز و زمستان امسال را باید، خردلی عسلی دانست. خردلی که با اضافه شدن مقداری رنگ عسلی، تیرگی آن کم شده و روشن‌تر و شادتر به‌نظر می‌رسد. استفاده از این رنگ در میان برگ‌ریزان سرخ پاییز هیجان‌انگیز است.

رنگ سال,رنگ سال 2015

رنگ مد پاییز و زمستان ۲۰۱۵

ارکیده بنفش انتخاب الهام بخش

گل‌های ارکیده، در چند رنگ مختلف از سفید تا صورتی و… تولید می‌شوند اما معروف‌ترین رنگ آنها نوعی بنفش است که با رنگ آبی ترکیب شده و تندی رنگ بنفش را ندارد. ارکیده‌های آبی الهام‌ بخش طراحان برای مدل‌های پاییز و زمستان امسال بودند.

رنگ سال,رنگ سال 2015

رنگ سبز آبی

سبز آبی را باید رنگ پنهان رنگ‌های پاییز و زمستان امسال دانست. طیف‌هایی از سبز و آبی و حتی ترکیب سبز و آبی در کارهای طراحان دیده می‌شود اما از سبز و آبی متعارف خبری نیست. ترکیب تیره و بدون برق سبز و آبی هم به وفور در مدل‌ های پاییز و زمستان وجود دارد.

رنگ سال,رنگ سال 2015

رنگ مد ۲۰۱۵

شرابی رنگ مجلسی فصول

رنگ شرابی، رنگی از خانواده قرمز است که با اضافه شدن مقدار قابل‌ توجهی رنگ مشکی، تندی خود را از دست داده است. شرابی رنگ خاصی است که بیش از همه برای لباس‌های رسمی و شرکت در برنامه‌های خاص بانوان  به شما پیشنهاد می‌کنیم.

رنگ سال,رنگ سال 2015

کرنبری

با نام کرنبری آشنا نیستند؛ کرنبری میوه‌ای کوچک از درختچه‌ های کوتاه است که بیش از هرجایی در ایالات‌متحده و کانادا می‌روید و کیلومترها با ما فاصله دارد. کرنبری شبیه ذغال‌اخته است؛ هم در طعم و هم در رنگ؛ پس می‌توانیم بگوییم رنگ زغال اخته، یکی از رنگ‌ های محبوب طراحان برای پاییز و زمستان امسال است.

رنگ سال,رنگ سال 2015

 رنگ مد پاییز و زمستان ۲۰۱۵

 

سرخابی

رنگی که ما به آن سرخابی می‌گوییم در فرهنگ لغت طراحان لباس، به آن «صورتی داغ» گفته می‌شود. در یک نگاه کلی، سرخابی رنگی تند و مناسب برای روزهای خنک تابستانی به نظر می‌رسد اما می‌بینید که طراحان به‌ خوبی و زیبایی از این رنگ در هوای پاییزی استفاده کرده‌اند.

رنگ سال,رنگ سال 2015

سبز زمردی رنگ سال پیش پیشنهادی برای فصل پاییز

بی‌ شک با رنگ سبز زمردی، آشنایی دارید؛ رنگی که سال گذشته رنگ سال بود و به همین دلیل در طرح‌ها و مدل‌های مختلف به کار رفت. پاییز امسال سبز زمردی تیره که بی‌شباهت به سبز لجنی نیست، در کارهای طراحان دیده می‌شود؛ رنگی خفته و تیره که جان می‌دهد برای روزهای سرد سال.

رنگ سال,رنگ سال 2015

تبلور گرمای قرمز در رنگ زرشکی

گرمای رنگ قرمز جان می‌دهد برای روزهای سرد سال. طراحان هم از این ویژگی رنگ قرمز استفاده کرده‌اند ولی به جای قرمز تند، زرشکی را انتخاب کرده‌اند؛ رنگی که گرمای رنگ قرمز را دارد و پختگی زرشکی هم به آن اضافه شده است.

رنگ سال,رنگ سال 2015

رنگ سال ۲۰۱۵

کلیه حقوق برای تازه نو محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Templates By Amazing.iR © 2016

website stats